II Niedziela Wielkiego Postu

28 II 2021 r.

Dziś II niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 10.00 –Droga Krzyżowa a o 16.15 Gorzkie Żale. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny. Na Gorzkich Żalach będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

W czwartek święto św. Kazimierza królewicza. Okazja do spowiedzi od godz.16.00 -17.00 spowiadał będzie dodatkowo ks. Tomasz - proboszcz z Woźnik

I piątek miesiąca – o godz. 20.00 zapraszam na Wieczór Uwielbienia.

W I sobotę po rannej Mszy św. nabożeństwo do NMP a po wieczornej Mszy św. wyjątkowo zmianka różańcowa - ze względu na rekolekcje.

W niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które będzie prowadził ks.Sylwester Fiećko pallotyn. Zapraszam do udziału zachowując reżim sanitarny. Ufam, że nie powtórzy się sytuacja z ubiegłego roku, kiedy ledwie w niedzielę rozpoczęliśmy a w poniedziałek zostały wprowadzone gwałtowne obostrzenia i koniec rekolekcji. Trzeba więc, abyśmy się głęboko  modlili o ustanie pandemii i stosowali się do zaleceń sanitarnych.

Ofiary na renowacje ołtarza złożyli:

400 zł -  Rozalia i Stanisław Adamczyk, Mirosława i Andrzej Żak

300 zł – Elżbieta i Henryk Janik

200 zł – Katarzyna i Marek Jakubiec, Halina Spisak, Jacek Szczerkowski

100 zł – pewna rodzina

Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary !!!

Dziękuję sprzątającym wczoraj kościół za prace i ofiarę na fundusz kwiatowy. W przyszłym tygodniu kościół sprzątają w sobotę i organizują samochód do chorych na godz. 8.15 osoby z rodzin:

Elżbiety Pytlowskiej, Magdaleny Abrantowicz, Beaty Fajfer, Anny Cielebon, Karoliny Cielebon, Elżbiety Książek, Józefa Hajost.

Błogosławieństwa Bożego na nadchodzący tydzień

Ks. Janusz Sołtys - proboszcz