VI Niedziela Wielkanocna

9 V 2021 r.

Od jutra do środy modlimy się o dobre urodzaje i kraje głodujące tzw Dni Krzyżowe. Ze względu na obostrzenia nie będzie tradycyjnej procesji. Modlitwy błagalne połączymy z nabożeństwem majowym.

W czwartek wsp. NMP z Fatimy  a po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl.VIII i I średniej

W piątek – święto św. Macieja Apostoła . O godz. 17.00 próba dla dzieci I komunijnych a po wieczornej Mszy św. spotkanie z rodzicami  kandydatów do bierzmowania.

Ofiarę na fundusz odnowy ołtarza głównego złożyli:

200 – Krystyna Jucha, Agnieszka i Sebastian Bandziak,

Halina i Stanisłąw Nideccy

100 zł  - Alicja i Marek Cisoń

W dzisiejszą niedzielę - składka gospodarcza na pokrycie kosztów prądu.

Dziękuję za pracę przy kościele Annie Piskorz i Jolancie Hajost  a także Władysławowi Pałosz i Maciejowi Szafran.

Dziękuję osobom sprzątającym kościół  za pracę i ofiarę na fundusz kwiatowy.  W przyszłym tygodniu kościół sprzątają w sobotę rodzice dzieci I komunijnych.

Błogosławieństwa Bożego na nadchodzący tydzień

Ks. Janusz Sołtys - proboszcz