V  Niedziela Zwykła

5 II 2023 r.

Z kalendarza liturgicznego:

Dziś od godz. 11.00 – 15.00 adoracja Najświętszego sakramentu z racji 40 godz. nabożeństwa. Zapraszam wszystkich Parafian w dowolnym czasie na chwilę adoracji.

W poniedziałek – wsp. św. męczenników Pawła Miki i jego towarzyszy

W piątek – wsp. św. Scholastyki, dziewicy

W sobotę – wsp. NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego.

Na wieczornej Mszy św. obrzęd namaszczenia chorych. Możliwość spowiedzi św. od godz. 16.15 Bardzo proszę o pomoc rodziny, w dotarciu wszystkich waszych chorych i seniorów na Mszę św.

Ofiara do Aniołka przy świątecznej szopce wyniosła 337 zł. Bóg zapłać za złożoną ofiarę.

W przyszłą niedzielę składka gospodarcza na nagrobek dla naszego ks. kanonika Henryka Młynarczyka. Przypominam, że na ten cel mamy na razie  zebrane 2350 zł. Te ofiary były składane przy okazji specjalnego wydania Carolusa.

Dziękuję sprzątającym wczoraj kościół, za pracę i ofiarę na fundusz kwiatowy. W przyszłym tygodniu kościół sprzątają w sobotę osoby z rodzin:

Jolanty Piekarczyk, Doroty Węgrzyn, Bernadetty Siemasz, Jadwigi Legin, Urszuli Cimoch, Ewy Wojnowskiej, Moniki Smoleń.

Błogosławieństwa Bożego na nadchodzący tydzień !

Ks. Janusz Sołtys - proboszcz